KURUMSAL

Kullanıldığı alanlarda belki küçük ya da ayrıntı bir malzeme olarak görülen contanın önemi, uygun olarak üretilmediğinde, karşılabileceğiniz problemleri de hesaba katarsanız, daha belirgin olarak ortaya çıkar.

1996 yılında BALABAN olarak kurulan firmamız, malzemenin müşterilerimiz için öneminin bilincinde üretimimizi gerçekleştirmekteyiz. Bu bilinç tüm çalışma arkadaşlarımızda mevcuttur. Amacımız müşterileimizin isteklerini değerlendirerek onların ihtiyaç duyduğu ürünleri gerçekleştirmektir. Zamanımızda kaliteli ürün gerçekleştirmenin yeterli olmadığının bilinciyle bir sistem oluşturmayı ve bu doğrultuda kendimizi geliştirmeyi hedef aldık. Müşterilerimizin ihtiyacı olan yalnızca ürünün kaliteli olması değil, tüm faaliyetleriyle beklentileri karşılamasıdır.

Daima en modern ve en çağdaş teknolojileri kullanarak kaliteyi herşeyin üstünde tutan BALABAN için ekonomik olmak da büyük önem taşır.İş verimliliğini arttırarak hem düşük maliyetli, hem de kaliteli üretim yapmak ve üretimlerini zamanında teslim etmek BALABAN’ın vazgeçilmez ilkelerinden biridir.

BALABAN küçük büyük demeden her işi, tecrübe ve bilgiye dayalı, devamlı kendini yenileyen ve yüksek kalitedeki üretim mantığıyla gerçekleştirdiğinden, hiçbir projeyi biten bir iş olarak görmez.Onun için yapılan her iş, kalıcı ilişkilerin kalıcı bir temsilidir.Bu yüzden, BALABAN satış sonrası desteğe çok önem verir ve müşterilerinin ihtiyacı olan desteği herhangi bir aksama olmadan satış sonrası da sunmaya devam eder.